Listopad 2010

26.kapitola - Dvě cesty osudu

23. listopadu 2010 v 14:30 Dvě cesty osudu
Takže napravuji zameškaný čas a přidávám také jednu kapitolu k Dvoum cestám osudu. Tak jak jsem slíbila, tak tato kapitola se bude celá věnovat Lucrecii. Možná některé překvapí, možná ne.
Jinak momentálně se budu věnovat tady této povídce, kterou snad brzo dokončím a Bratrově přítelkyni, kde mě zase opustila muza.


Epilog - Časová smyčka

19. listopadu 2010 v 19:27 Časová smyčka
Tramtadadá. Tohle prostě potřebuje fanfáru. Po měsíci přidávám další kapitolu. Já vím, že jste mi to už odpustili, protože ta prodleva nebyla způsobena mojí vinou. A také proto, že konečně mám po dlouhé době volný večer, tak jsem se rozhodla věnovat této kapitole.
Myslím si, že by možná bylo dobré, si trochu zopakovat, co se dělo v poslední kapitole, než se pustíte do této, aby vám ten konec dával smysl. Hlavně by mě potěšilo, kdybyste totiž pochytili hlavné motto této povídky.
A proto, že jsem títmto dokončila další povídku (mimo jiné, moji velmi oblíbenou), tak se zase začnu věnovat povídkám Dvě cesty osudu, která taky už má nedaleko do konce a Bratrově přítelkyni, která má malý zásek, ale snad se brzo rozseknu.

stdzfug