Červen 2013

3. kapitola - Netvor

30. června 2013 v 13:34 Netvor

Do očí ji uhodilo prudké světlo a nohy se jí zcela nečekaně znovu dotkly země, až se jí podlomila kolena. Naštěstí ji Pán Temna pořád držel za ruku, takže nespadla na zem.
Když si byla jistá, že ji její vlastní nohy už nezradí, rozhlédla se kolem sebe. Ale nic neviděla, jen samé bílo. Postupně jak se jí oči začaly přivykat nezvyklému světlu, začala rozeznávat v té bílé tmě tvary. Ano tamto jsou určitě stromy a ta planina by mohla být louka nebo jezero a za tím vším hory. Podívala se nad sebe a spatřila, že i obloha je bílá, ale když se pozorněji dívala, mohla rozpoznat kousky modré a na jednom místě bylo mnohem větší světlo, tam je určitě ukryto slunce.
Co tohle jsou za ošklivá kouzla, schovávat krajinu a dokonce i slunce?

30. kapitola - Dvě cesty osudu

26. června 2013 v 16:26 Dvě cesty osudu
Nemůžu tuto povídku nechat nedokončenou, to by mi moje svědomí nedovolilo. Takže jsem se znovu do ní pustila. Ale jsem už jen kousek před finálem, tak doufejme, že tentokrát už se mi povede dokončit.
A nechci ji už nijak zbytečně protahovat,protože ji píšu už pár let, takže rovnou jdeme do velké akce.
Doufám, že povídku někdo čte (i přes moji nepravidelnost přidávání), abych to měla pro koho psát. Takže za každý komentář budu vděčná, protože mě popožene, abych psala dál.


2. kapitola - Netvor

18. června 2013 v 21:08 Netvor

Ve velké síni panovalo úzkostné ticho. Všichni věděli, že za pár hodin k nim přijde smrt a tak se jejich jediná naděje upínala na člověka, který by se každou chvíli mohl objevit a rozhodnout o jejich osudu.
"A proč by nám vůbec měl pomáhat?" zeptal se král šeptem Alberta. Nechtěl, aby kdokoli jiný věděl o jeho pochybnostech.
"Nevím." odpověděl Albert upřímně. "Ale čarodějnice taky neměla žádný důvod nám pomáhat. Tito lidé s takovou mocí jsou jiní než my ostatní a tak asi nikdy nepochopíme jejich pohnutky."
"Asi máš pravdu." řekl král, ale Albertova odpověď ho neuspokojila.
Albert si všiml králova výrazu, a proto rychle dodal: "Podle toho, co jsem slyšel, čarodějnice se s Pánem Temnot nemají zrovna dvakrát v lásce. Třeba nám bude chtít pomoct už kvůli tomu, že tím zmaří její úsilí."
Král se usmál, toto byla odpověď, kterou chtěl slyšet, ať už byla pravdivá nebo ne. Aspoň malá naděje je lepší než žádná.

1. kapitola - Netvor

14. června 2013 v 15:50 Netvor

Bylo nebylo jedno království, kde stromy se po celý rok zelenaly a byly ověšeny plody, tráva neustále zelenající byla prorostlá květinami, lidé i zvěř se nikdy nemuseli obávat nedostatku potravy. A v tomto království vládl lidmi milovaný král, který měl jedinou dceru, nazývanou "nejkrásnější pannou jakou tento svět kdy spatřil", jenž měla zrovna před svatbou s korunním princem sousedního mocného království. A tak se za pár dnů měly spojit životy těchto dvou mladých lidí a král si konečně může oddechnout, že svoji milovanou dceru dobře provdal a tak ji zabezpečil až do smrti.


Hermione/Snape

13. června 2013 v 19:00
Snape se ze všech sil snaží Hermionu chránit...


Netvor

12. června 2013 v 20:10
vlatní tvorba
Děj: Byla nebyla jedna pohádka a v ní králové, princové, princezna a taky netvor. Ale ani v tomto světe plném dobra, zla a magie, se nesmí zapomenout na to největší kouzlo ze všech, na lásku, která si nevybírá jestli jsi král, princ, princezna nebo netvor.
Druh: pohádka, romantické, mysteriózní, fanzasy


Taková pořádná pohádka z mého pohledu. Také mám v plánu dokončit povídku Dvě cesty osudu a možná se i podívat na povídky na přání. Doufám ale, že se vám bude líbit i něco z mé vlastní tvorby.

Harry/Hermione

11. června 2013 v 16:54

Prosím o názor, vás čtenáře

9. června 2013 v 16:36
Mám velmi důležitou otázku na vás čtenáře. Psaní mě pořád baví, ale došla mi motivace, proto jsem s HP povídkami přestala. Ale musím se přiznat, že mi to chybí. Vím podle komentářů, za které jsem neuvěřitelně ráda, že i teď mé povídky čtete. Proto bych se vás chtěla zeptat, jestli má smysl psát dál HP povídky. Přijde mi, že když HP bylo ukončeno posledním filmem, už to všechny přestalo bavit. Viděla jsem, jak spoustu HP povídkářů přestalo psát a nevím teda, jestli má ještě smysl psát další takovéto povídky. Proto se na to ptám vás. Protože psát něco, co pak nikdo nečtě, nemá pro mě smysl. Proto, mám se snažit psát dál???
Děkuji za jakoukoli odpověď v anketě nebo v komentářích.